Już 8 marca na ulice naszych miast ponownie wyjdą protestujące dziewczyny które jednoczą się w Międzynarodowym Strajku Kobiet.

Panie będą domagały się od naszych władz zaprzestania stosowania wobec nich przemocy fizycznej, ekonomicznej, słownej i moralnej.
Protestujące zaapelują również do rządzących aby wykazali się dorosłością i stawili czoła problemom świata, w sposób pokojowy i bez wyrządzania krzywdy.

„ My, kobiety świata, zapowiadamy, że jeśli nie podejmie się pilnie i natychmiastowo skutecznych środków zatrzymujących przemoc wobec nas, rozpoczniemy – solidarnie i zjednoczone na całej planecie – strajk. Stanowimy ponad połowę ludzkości i to w naszych rękach spoczywa moc. Nie zapominajcie, że od decyzji kobiet zależy kontynuacja życia na Ziemi”

Panowie, my też możemy a nawet musimy przyłączyć się do tego protestu. Nie jako mówcy czy doradcy a jako prawdziwe wsparcie dla protestujących Pań. Każdy protest potrzebuje osób do służby porządkowej.
Potrzebujemy tez pomocy w promowaniu strajku w internecie, pomocy w tłumaczeniach na rożne języki, pomocy w zdobywaniu środków na druk, dystrybucji plakatów i ulotek.
Wszystkich chętnych panów do pracy przy organizacji protestu Kobiet zapraszamy.

Odpowiedzialni mężczyźni

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/1847503915470843/